Paslaugos

Skambinkite

UAB "Hera"

Gali atlikti visus su geležinkeliais ir jų infrastruktūra susijusius darbus: atlikti periodinę geležinkelių priežiūrą, remonto, demontavimo darbus, projektuoti, nutiesti ir priduoti geležinkeliams naujai statomus geležinkelio kelius. Taip pat statome paaukštintus geležinkelio kelius, tiesiame pamatus ir viršutinę dangą svarstyklių duobėse, įrengiame pralaidas ir drenažo sistemas geležinkelių keliams, statome pervažas (gelžbetonines, gumines).

Nuo 2008 m. UAB “Hera” išplėtė veiklos profilį ir gali atlikti pokraninių kelių remonto, tiesimo, priežiūros paslaugas, betonavimo darbus, kransijų remonto/montavimo darbus, antikorozinio metalinių vidaus/lauko konstrukcijų padengimo, žemės darbus.

Geležinkelio kelio infrastruktūra

Paaukštinto kelio, iškrovimo duobių, svarstyklių, estakadų, birių krovinių saugojimo aikštelių projektavimas ir įrengimas.

Geležinkelio keliai

remontas, priežiūra, tiesimas. Geležinkelio kelio elementų – aklakelių, iešmų, pervažų – remontas ir montavimas.

Kitos su geležinkeliu susijusios paslaugos

krovimo ekskavatoriumi paslaugos, geležinkeliu važiuoti pritaikytos sunkiosios technikos su operatoriumi nuoma, geležinkeliuose dirbti atestuotų žmonių nuoma.

Pokraniniai keliai

Tiltinių, ožinių ir kitų riedančių kranų kelių remontas, priežiūra, tiesimas. Tiltinių kranų projektavimas ir montavimas.

Tiltai

geležinkelio tiltų mechaninės dalies (guolių, mazgų) keitimas ir priežiūra, tilto viršutinės dalies kapitalinis remontas.

Aplinkos formavimas

landšafto reljefo mechanizuotas formavimas, komunikacijų tranšėjų kasimas, kalvų ir nuolydžių formavimas, žvyro kelių lyginimas.

Miškininkystė

želdinių, patenkančių į geležinkelio apsaugos zoną, šalinimas, miškų korektiškas retinimas ir tvarkymas laikantis aplinkosaugos ir miškininkystės reikalavimų.

Betonavimas

lauko krovinių saugojimo aikštelių atitvarų projektavimas ir įrengimas, išpylimo duobių, betono grindų liejimas, betonavimo technikos nuoma.

Antikorozija

metalo konstrukcijų antikorozinis padengimas vienkomponentėmis ar dvikomponentėmis sistemomis. Darbai aukštyje, reikalaujantys aukštalipių atestacijos. Gamtą tausojantis darbo vietos paruošimas.