Apie mus

Skambinkite

+370 5 2385142

HERA, UAB

Trečią dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė, besispecializuojanti geležinkelio kelių, tiltų, pokraninių kelių srityse, taip pat miškininkystėje ir aplinkotvarkoje.
Darbus atliekame visoje Lietuvos ir Baltijos jūros šalių teritorijoje. Savo geležinkelius, kranus ir tiltus mums patiki daugybė savo sektorių lyderių – apdirbamosios pramonės įmonės, elektrinės, logistikos ir gamybos bendrovės.
Mūsų darbų vadovai kartu turi daugiau nei 100 metų profesinės patirties. Įmonės darbuotojai – aprūpinti šiuolaikiška technika ir mechanizmais.
Galime tapti ir jūsų partneriu tiesiant, prižiūrint ar remontuojant jūsų geležinkelio ir pokraninius kelius ir aplinką prie jų.

Visapusiški geležinkelio ir pokraninių kelių sprendimai

Skaičiai kalba patys už save

0 +
Patenkintų klientų
0
Metų patirties
0 +
Įgyvendintų projektų

Siūlome platų paslaugų spektrą – geležinkelio ir kėlimo kranų infrastruktūros sprendimus, betonavimo, antikorozijos, miškininkystės ir žemėtvarkos darbus, turime daugybę kompetencijų. Atliekame betonavimo, pamatų įrengimo, gelžbetonio konstrukcijų montavimo darbus. Tiltų ir kranų padalinys gali prižiūrėti, remontuoti ar įrengti pokraninius kelius kabantiems ar riedantiems kranams. Jūsų aplinką sutvarkyti, miškus prižiūrėti gali mūsų žemėtvarkos padalinys. Geležinkeliams pritaikytu ekskavatoriumi galime atlikti krovos darbus nuo geležinkelio.

Nuolat augame bei tobulėjame, nes savo klientams siekiame pasiūlyti ne tik standartinius sprendimus, bet taip pat inovatyvias sprendimų variacijas, tokiu būdu suteikiame užsakovams progą pasirinkti patį tinkamiausią sprendimą, tenkinantį poreikius ir lūkesčius. Siūlydami infrastruktūros projektų idėjas visuomet stengiamės laikytis aukštos kokybės standartų, kartu išsaugant optimalią kainą. Ilgametė darbo patirtis bei sukauptos žinios leidžia pasiūlymus įgyvendinti per trumpą laiko tarpą.

Šiuo metu UAB „Hera“ teikia paslaugas tiek viešosios geležinkelio infrastruktūros valdytojams, tiek privačioms įmonėms. Naudodamiesi savo ilgamete patirtimi, techniniais pajėgumais, esame pasirengę vykdyti bei organizuoti visus geležinkelių statybos, remonto, priežiūros projektus, užtikriname, kad geležinkelių tiesimas ir remontas atitiktų aukštus kokybės standartus.