Apie mus

UAB „Hera“ įkurta 1990 metais ir pirmajį savo veiklos dešimtmetį specializavosi povandeninių darbų srityje – vykdė povandeninių perėjų, diukerių, komunikacijų linijų apžiūras, priežiūrą ir remonto darbus. 2005 metais, jau veiklos nevykdžiusią įmonę perpirko jos dabartiniai savininkai – UAB „Hera“ pakeitė veiklos profilį ir jau daugiau nei dešimtmetį speciallizuojasi geležinkelių priežiūros, remonto, tiesimo srityje. Šiuo metu UAB „Hera“ įmonėje dirba 5 visiškai suformuotos ir aprūpintos transportu bei įrankiais brigados, vadovaujamos atestuotų ir ilgametę patirtį mūsų įmonėje ir Lietuvos Geležinkeliuose įgijusių darbų vadovų.

UAB “Hera” gali atlikti visus su geležinkeliais ir jų infrastruktūra susijusius darbus: atlikti periodinę geležinkelių priežiūrą, remonto, demontavimo darbus, projektuoti, nutiesti ir priduoti geležinkeliams naujai statomus geležinkelio kelius. Taip pat statome paaukštintus geležinkelio kelius, tiesiame pamatus ir viršutinę dangą svarstyklių duobėse, įrengiame pralaidas ir drenažo sistemas geležinkelių keliams, statome pervažas (gelžbetonines, gumines).

Nuo 2008 m. UAB “Hera” išplėtė veiklos profilį ir gali atlikti pokraninių kelių remonto, tiesimo, priežiūros paslaugas, betonavimo darbus, kransijų remonto/montavimo darbus, antikorozinio metalinių vidaus/lauko konstrukcijų padengimo, žemės darbus.

 

UAB Hera pasižymi:

 

  • Darbų pajėgumais: Turime keturias brigadas, aprūpintas įranga ir transportu.
  • Plačiu veiklos profiliu: Remontuojame, tiesiame ir prižiūrime geležinkelio ir pokraninius kelius, atliekame kabančiųjų kranų kransijų remonto ir priežiūros paslaugas, rengiame ir įgyvendiname geležinkelio infrastruktūros ir inžinierinius projektus, atliekame žemės darbus.
  • Darbų kokybės užtikrinimu: esame atestuoti ISO 9001:2008/ LST EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004/ LST EN ISO 14001:2005 ir OHSAS 18001:2007/ LST 1977:2008 sertifikacijomis, nuolat atnaujiname ir geriname darbuotojų ir darbų vadovų kvalifikaciją.
  • Siūlomų paslaugų plėtra ir tobulėjimu: Galime suprojektuoti ir pasiūlyti inžinierinius sprendimus, susijusius su geležinkeliais ir pokraniniais keliais: paaukštintus geležinkelio kelius krovos darbams, grįžračių remonto ir atnaujinimo paslaugas, galime suprojektuoti ir pagaminti krovos traversas, priedus sunkiąjai technikai dirbti ant geležinkelio bėgių.
  • Visišku projektų išpildymu: suprojektuojame, pateikiame vizualizacijas, pagaminame ir pilnai įgyvendiname užsakovo reikalavimus;

 

Mūsų vizija – tapti kokybės ir inovacijų lyderiais geležinkelio ir pokraninių kelių tiesimo, remonto ir priežiūros srityse.

 

Mūsų misija – nuolatos augti, tobulėti ir siekti visiško vartotojų pasitenkinimo, bei teikti tik aukščiausios kokybės ir standartų paslaugas.

 

Mūsų vertybės – operatyvus ir kokybiškas projektų įgyvendinimas, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, maksimalus kokybės užtikrinimas visuose darbų etapuose bei visiškas užsakovų pasitenkinimas.