Tiltinių kranų remontas ir priežiūra

 

Tiltiniai kranai – vienos iš plačiausiai įvairiuose pramonės sektoriuose naudojamos kėlimo mašinos, kurios juda pokraniniais, pakeltais virš žemės paviršiaus, specialiais keliais. Šios mašinos pasižymi efektyviu veikimu bei valdymu, aukšta kokybe, gan plačiu pritaikymu. Jos gali būti naudojamos ne tik statybų sektoriuje, bet ir kitose srityse, pavyzdžiui, pervežant krovinius ar atliekant sudėtingesnius miško ruošos darbus. Tai – universalus, įvairius poreikius atitinkantis įrenginys.

Vis dėlto, kaip ir kiekvienai technikai, taip ir šiai gali prireikti kruopščios priežiūros. Tiltinių kranų remontas ir priežiūra gali padėti užtikrinti šios įrangos kokybišką veikimą bei ilgaamžiškumą. Dažnai tokios technikos naudojimas gali būti susijęs su įvairiais pavojais, pavyzdžiui, detalių lūžimu ar pakeltų krovinių nukritimu. Įvykus tokiems nelaimingiems atsitikimams gali būti patiriami nemaži nuostoliai bei žala. Norint to išvengti, verta pasirūpinti, jog šių įrenginių patikrinimas būtų atliktas tik savo srities profesionalų.

 

tiltinių kranų remontas ir priežiūra

 

Dėmesys – tikrinimo kontrolei

 

Įrenginių remontas – paskutinis etapas jiems pradėjus prastai veikti. Šio etapo galima nesunkiai išvengti, jeigu didesnis dėmesys yra kreipiamas į tokių kranų nuolatinį tikrinimą, yra skiriama pakankama bei įvairiapusiška kontrolė. Norint vizualiai įvertinti ar šiai technikai negresia jokie gedimai ar sutrikimai vertėtų atsižvelgti į jos tvarkingumą. Pavyzdžiui, į tai ar ji nėra per daug surūdijusi, aplamdyta ar neturi nuplėšytų dalių.

Taip pat tinkamų naudoti tiltinių įrenginių priežiūra turėtų apimti apžiūrą, kuriuo būtų nustatyta ar nėra dalių, skirtų kelti krovinius, pažeidimų. Be to, svarbu įsitikinti, jog kranų stabdymo bei krovinių kėlimo galiniai įtaisai veikia efektyviai, o pats įrenginys yra paženklintas pagal visus nustatytus reikalavimus, ant jo nurodant tipą, registracijos numerį, keliamosios galios dydį ir kt. Nuolatinis dėmesys šiai technikai užtikrina efektyvų jos veikimą bei ilgaamžiškumą.

Tiek tiltinių detalių remontas, tiek priežiūra gali būti atlikta tinkamai tik tada, jeigu ja užsiima savo srities specialistai. Jie specialistai yra tinkamai apmokyti, išmano visus svarbiausius aspektus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį taisant ar prižiūrint tokią techniką. UAB „Hera” profesionalų komanda pasirūpins efektyviausiu kranų veikimu ir aukšta darbų atlikimo kokybe. 

 

kranas